Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjdařujete souhlas. Více informací zde.
souhlasím

Nápověda

Nápověda

Co je to eSpedice.cz?

eSpedice.cz je elektronická databanka vytěžování, která funguje nejen pro území České a Slovenské republiky. Jedná se o inzertní server, kam mohou firmy (právnické i fyzické osoby vlastnící IČ) vkládat své nabídky a poptávky na vytížení svých nákladních automobilů.

Např.:

- máte volný vůz z Prahy do Brna. Zadáte Volný vůz a ostatní reagují, když potřebují na této trase odvézt svůj náklad

- máte náklad a chcete jej odvézt, přičemž neplatit cestu tam i zpět? Zadejte svoji Nabídku přepravy a dopravci se vám jistě ozvou.

Je eSpedice zdarma?

ANO, v rámci Basic účtu.

Jak se zaregistrovat?

Registrace do našeho systému by měla být Vaším prvním krokem. Celá „akce“ trvá 2-4 minuty. Registraci lze provést kliknutím na zde uvedený odkaz Registrace, poté už jen stačí vyplnit formulář a tím Vaši firmu zapsat do databáze. Pro jistotu Vám poté ještě zašleme Vaše přihlašovací údaje na e-mail.

Jsem zaregistrován, ale stále nemám přístup do eSpedice, proč?

Po registraci Vám na emailovou adresu doručíme email obsahující aktivační link. Jakmile kliknete na tento aktivační link, potvrdil/a jste existenci emailové adresy. Poté začíná plynout lhůta cca 1-2 dnů než budete schváleni administrátorem a poté můžete začít eSpedici používat.

V případě, že si přejete eSpedici používat okamžitě, nabízíme Vám zakoupení PREMIUM ÚČTU, který vám umožní okamžitý přístup. (více o PREMIUM ÚČTU zde v nápovědě).

Co je BASIC uživatel a co PREMIUM uživatel?

eSpedice funguje na tzv. PREMIUM modelu. To znamená, že uživatel se může bezplatně zaregistrovat, stát se tak BASIC uživatelem a využívat mnoho služeb kalendářní měsíc zdarma (více informací ZDE). Nejde však o 100% všech služeb a proto tu máme pro náročnější uživatele připravenou variantu č.2. Uživatel přejde za roční poplatek na tzv. PREMIUM účet, kdy získá mnoho výhod oproti BASIC uživatelům. Dostane se k nabídkám a poptávkám dříve, získá lepší zápis v katalogu firem, přístup k pohledávkám a mnoho dalšího. Více informací lze nalézt v následující tabulce.

Ve zkratce lze říci že:

- BASIC uživatelé jsou vlastníci bezplatného účtu na eSpedici. Mohou využívat služby v omezené míře. Více informací viz ceník.

- PREMIUM uživatelé jsou vlastníci placeného účtu na eSpedici. Uživatelé mají k dispozici všechny služby, které eSpedice nabízí. Více informací viz ceník.

Jak pořídit vlastní nabídky/poptávky?

Pro pořízení vlastních nabídek/poptávek je nutné být zaregistrován. Poté stačí kliknout na odkaz VKLÁDÁNÍ, kde najdete jak vkládání nabídek přepravy, tak volných vozů. Zde vyplníte formulář, kam je třeba zadat:

Jak mazat nebo upravovat své nabídky-přepravy, volné vozy nebo inzeráty?

Pro smazání nebo i úpravu je třeba být přihlášen pod svým uživatelským jménem a heslem

Jak vyhledávat nabídky / poptávky?

Zapomněl jsem své heslo. Co mám dělat?

V případě, že jste zapomněli své heslo, vůbec nic se neděje. Pro takové situace jsme připravili službu Zapomenuté heslo, kde stačí zadat pouze Váš přihlašovací "login username" (což je vaše emailová adresa, pod kterou jste se registroval/a) a během chvíle Vám budou doručeny veškeré přihlašovací údaje na emailovou adresu, kterou jste uvedl/a při registraci.

Jak editovat údaje u Vaší společnosti?

Editaci údajů provádí pouze administrátor eSpedice. Máte-li potřebu, že je třeba údaje aktualizovat, zašlete prosím žádost o změny na info@espedice.cz a my za Vás údaje změníme.

Jak zrušit registraci??

Registraci lze zrušit na žádost. Stačí, když nás kontaktujete a my vaši společnost z databáze odstraníme (včetně zápisu v katalogu firem).

Máte jakýkoliv jiný problém?

V tom případě nás prosím kontaktujte emailem – reagujeme rychle!

| Napište nám zprávu
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme.