Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjdařujete souhlas. Více informací zde.
souhlasím

Sklady - články (logistika)


Hledejte mezi články:
 
Zpět do sekce články

Mezinárodní finále soutěže řidičů vysokozdvižných vozíků Stapler Cup 2009

Publikováno dne: 8. října 2009 v 21:18

Na národní kola závodů řidičů vysokozdvižných vozíků v rychlosti a přesnosti manipulace s břemeny – Ještěrka Cup 2009 navázal 3. ročník mezinárodní soutěže řidičů vozíků v německém Aschaffenburgu-Stapler Cup 2009.


Ve dnech 25.-26.9. 2009 se v německém Aschaffenburgu uskutečnilo mezinárodní finále závodu řidičů vysokozdvižných vozíků Stapler Cup 2009. Tým České republiky složený ze 3 nejlepších řidičů z pražského finále Linde Ještěrka Cup 2009 zastupoval pan Rudolf Juříček ze společnosti OP papírna s.r.o., pan Roman Hašek ze společnosti Klein & Blažek s.r.o. a pan Milan Vyšata ze společnosti Kopos Kolín a.s.

Tento tým obsadil v konkurenci dalších osmi zemí (Německo, Rakousko, Nizozemí, Anglie, Španělsko, Belgie, Švédsko a Švýcarsko) vynikající celkové druhé místo, což je obrovský úspěch!


Finalisté se v mezinárodním finále úspěšně popasovali se všemi nástrahami 3 drah základního kola, po kterém se umístili na 2.místě hned za suverénními domácími řidiči a před favorizovanými reprezentanty Rakouska. Po finálové štafetě, kam se probojovaly nejlepší 3 týmy ze základního kola, se pořadí nezměnilo a tým ČR svou druhou pozici obhájil. Naši nejlepší řidiči tak výborně reprezentovali nejen své firmy, ale rovněž společnost Linde Material Handling ČR s.r.o. a celou Českou republiku. Tímto skvělým výsledkem nasadili vysokou laťku nejlepším řidičům z ČR, kteří opět vzejdou ze soutěže Linde Ještěrka Cup 2010 v ČR a budou nás reprezentovat na mezinárodním finále v příštím roce.


V České republice se v letošním roce v základních kolech zúčastnilo 265 řidičů z 64 firem z Čech i Moravy. Nejvíce řidičů vyslala do soutěže společnost Hayes Lemmerz Autokola (celkem 11) a společnost MEA Meisinger, s.r.o. (celkem 10). Hojné zastoupení měly také společnosti FIEGE, KNAUF Praha s.r.o., Peri, Siemens elektromotory s.r.o. a Stavebniny Balus a.s., Benteler, Poděbradka, které nasadily 9 řidičů.


„Manažeři firem vítají naši nabídku uspořádání soutěže Linde Ještěrka Cup, kde si skladníci a řidiči vozíků zábavnou formou zlepší znalosti pravidel bezpečnosti při používání vozíků a zároveň dochází ke zlepšení komunikace a atmosféry na pracovišti. Člověk je od přírody hravý tvor a soutěživý duch v žádné partě řidičů nechybí. Všichni řidiči musí zdolat 2 dráhy, kde testují svoje znalosti bezpečného užívání vozíku, přesnou manipulaci s vozíkem, jízdu vpřed i vzad s nákladem, přesnost umísťění nákladu především a bezpečnou manipulaci v průběhu celé dráhy. Zároveň se jejich fanoušci, rodina a přátelé pobaví při hře s radiově řízenými modely Linde a děti si zajezdí na Linde MINI šlapacích vozících. Tento „ řidičský happening“ skvěle vyjadřuje Komenského motto „škola hrou“.

 

„Stejně jako v loňském ročníku i letos nás velmi potěšil zájem o tuto akci i profesionalita soutěžících. Výborné umístění v mezinárodním klání potvrdilo kvalitu českých řidičů. Již nyní se těším na další ročník akce Linde Ještěrka Cup 2010. Řidiči vozíků se mohou přihlásit nejen prostřednictvím své firmy, ale také na www.linde-mh.cz“, uvedla Ing. Martina Talířová, vedoucí marketingu Linde Material Handling Česká republika.


Společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o. patří mezi vedoucí značky v oblasti poskytování služeb spojených s dodávkami manipulační techniky na českém trhu. Každým rokem rozšiřuje portfolio svých služeb pro zákazníky. Od roku 2000 poskytuje společnost svým zákazníkům pravidelné školení řidičů vozíků, jehož cílem je bezpečná obsluha vozíků s minimem následných škodních událostí u proškolených řidičů.Kontaktní osoba:
Ing. Martina Talířová
Marketing Manager
Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Tel.: 00420 271 078 233
Mobil.: 00420 724 326 588
martina.talirova@linde-mh.cz
www.linde-mh.cz
Tisková zpráva Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Přeposlat známémuTisk článkutop
Zpět do sekce články
Další články, které by Vás mohly zajímat:
Celoroční pneumatikyPovinné zimní pneumatiky

| Napište nám zprávu
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme.