Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjdařujete souhlas. Více informací zde.
souhlasím

Sklady - články (logistika)


Hledejte mezi články:
 
Zpět do sekce články

Nákladní pneumatiky

Publikováno dne: 27. října 2015 v 12:13

Pro celoroční provoz jsou určeny také nákladní pneumatiky. Slouží pro přepravu těžkých materiálů a proto od nich očekáváme, že snesou desítky tisíc kilometrů bez defektu a vad.

Huštění nákladní pneumatiky V manuálu nákladního vozidla snadno zjistíme, jakým způsobem nahustit nákladní pneumatiky. Tato informace bývá i vnitřní straně zámku dveří u řidičů. Několikrát během roku kontrolujte tlak v pneumatikách. Pneumatiky se hustí vzduchem nebo plynem. Třeba dusík na rozdíl od vzduchu nezvětšuje svůj objem při růstu teploty.

Celoroční pneumatiky

Jak na montáž pneumatiky Z bezpečnostních důvodů dbejte při montáži pneumatik na mimořádnou péči. Nákladní pneumatiky raději přenechte odborníkům. Nepoužívejte poškozené či zrezivělé kola a nové pláště nasazujte zároveň s novým ventilem či duší. Tlak vzduchu nesmí přesáhnout 350 kPa. Po montáži nových pneumatik je potřeba je geometricky vyvážit. Při jízdě na nových pneumatikách nejezděte příliš rychle, než se stabilizuje povrch běhounu.

Hrozí mi nějaký trest za nedodržení? Při vyjetí na letních pneumatikách místo povinných zimních vám může policista udělit pokutu do výše 2000 korun. Pokud by došlo k ohrožení bezpečnosti plynulého provozu, mohou vám odebrat řidičské oprávnění.

Celoroční pneumatiky


espedice.cz
Přeposlat známémuTisk článkutop
Zpět do sekce články
Další články, které by Vás mohly zajímat:
Moto PneuPrvní česká navigace pro iPhone!

| Napište nám zprávu
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme.